Aile kurumunun altını adeta dinamitleyen ve cinsiyetsiz topluma kapı aralayarak neslin devamını sekteye uğratmayı amaçlayan LGBT lobisi her alanda tepki seslerine karşı zorbalık uygulamaya devam ediyor.

Son olarak LGBT lobisinin zorbalığına Ankara Barosu da dahil oldu.

LGBT etkinliğine tepki gösterdi başına gelmeyen kalmadı

Ankara Barosu tarafından 14 Haziran'da düzenlenen "Güncel Gelişmeler Işığında Cinsiyet Eşitliği Mücadelesi ve LGBT+lar" adlı konferansa sosyal medya hesabından tepki göstererek iptal edilmesini isteyen Avukat Merve Ayvalı, baro tarafından hakkında başlatılan disiplin soruşturması kapsamında tüm görevlerinden el çektirildi.

38788ea7-2vback3ab9exq8oh5bfchs

Dışişleri Bakanı Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya gelecek Dışişleri Bakanı Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya gelecek

Ayvalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ankara Barosu, LGBT ideolojisinin propagandacısı olmuş. Ankara Barosu'na kayıtlı bir avukat olarak sessiz kalmıyorum, bu etkinlik iptal edilmeli" diyerek tepkisini dile getirmişti.

54d338f0-o1ufkch79l2tkatzyqnp1

Sosyal medyadan duyurdu

Ankara Barosu tarafından LGBT sapkınlığının etkinliğine tepki gösterdiği için hakkında soruşturma başlatılan Ayvalı'nın baro bünyesindeki tüm görevlerine de son verildi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Avukat Ayvalı, "LGBT etkinliğine tepki gösterdiğim için Ankara Barosu Yönetim Kurulu tarafından, Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı görevinden alındım. Çocuk Hakları ve Kadın Hakları Merkezi üyeliklerinden çıkarıldım. Hakkımda disiplin kovuşturması başlatıldı" dedi.

Yeni Şafak