8 saat önce Seçim 2024

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok, Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması halinde Ankara'da en az 20 bin vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapacaklarını söyledi.

8 saat önce Seçim 2024

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bir seçim kazanma uğruna terörle, terör örgütüyle, terör uzantılarıyla iş birliği yapanlara yazıklar olsun diyoruz." dedi.

8 saat önce Seçim 2024

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İstanbul değişecek, İstanbul başka bir kent haline gelecek, yaşanabilir bir il olacak. Bugünkü sıkıntılar büyük ölçüde ortadan kaldırılacak." dedi.

8 saat önce Seçim 2024

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir uyum, gönül ve vizyon birliği içinde Ankara'ya, Ankaralılara hizmet edeceğiz. Bu şehrimizi Türkiye Yüzyılı'na yakışır bir noktaya hep birlikte taşıyacağız. Bunu da Ankaralılarla, Ankara'nın tüm kesimleriyle birlikte yapacağız." dedi.

9 saat önce Seçim 2024

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İşte CHP başta olmak üzere muhalefetin halini görüyorsunuz. Parti içindeki iktidar kavgalarından başlarını kaldıramıyorlar. Birbirleriyle uğraşmaktan, birbirleriyle didişmekten fırsat bulamadıkları için başka bir konuyla ilgilenemeyecek durumdalar." dedi.

9 saat önce Seçim 2024

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bugün İHA'lar, SİHA'lar ve milli muharip uçağımız KAAN ile hür ve müreffeh bir ülke olarak yolumuza devam edeceğimizi, bundan sonrasında da biricik göz bebeğimiz olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yepyeni, çok daha büyük ufuklara taşıyacağımızı gösterdik." dedi.

9 saat önce Seçim 2024

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Cumhur İttifakı olarak büyükşehirlerde seçime birlikte giriyoruz. Büyükşehirlerin dışındaki yerlerin pek çoğunda ise her partimiz kendi adayıyla seçime giriyor." dedi.

9 saat önce Seçim 2024

TBMM Genel Kurulu, emekli bayram ikramiyesinin 3 bin liraya çıkarılmasına yönelik düzenlemenin de yer aldığı 8. Yargı Paketi'nin görüşmelerine başlayacak.

9 saat önce Amerika

İsrail'in Washington Büyükelçiliğinin önünde bir kişi kendini ateşe verdi.

9 saat önce Ortadoğu

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, esir takası mutabakatı olması halinde, Gazze Şeridi’ndeki saldırılardan kaçan 1,5 milyon kişinin sığındığı güneydeki Refah şehrine saldırının "gecikebileceğini" belirtti.