'Biz hiçbir zaman bedelsiz bir zafere iman etmedik. Bize bir acı dokunduysa düşmanlarımıza da bir acı dokundu. Rabbimiz bizim acılarımızla bizim şehitlerimizin cennette onların ölülerin ise cehennemde olduğunu haber verdi ki bunun hikmeti bugünlerde gizlidir. Unutmayalım ki bu ümmet bugünlere cihad üzere gelmiştir. Buradan kıyamete kadar da cihad üzere gidecektir. Yine bize haber verildi ki Kudüs’ün eteklerinde cihad kıyamete kadar devam edecektir. Biz bütün bunlardan ötürü biliyoruz ki bugünler Kudüs’ün eteklerinde cihad günleridir. Tarih önünde mesul olmamak için tarafız. Rabbimizin huzurunda mazeretimiz olsun diye göğsümüzü gere gere diyoruz ki en başından beri Mescid’i Aksa’yı savunan  mücahidlerden yanayız. Biz, ilk gün mücahidlere sövüp sonra nedamet getirmek için kırk dereden su taşıyan sosyal medya maymunlarından değiliz.

Bizim tarafımız bir Kassam mücahidinin 50 metreden Yahudilerin tankına attığı Yasin - 105 füzesinin tarafıdır. Ki o merminin her zerresi adamım diye ortada gezen ordu sahibi Müslüman ülke liderlerinden daha izzetlidir.

Bizim tarafımız Şifa Hastanesine uzanan yollarda tetiğe basan mücahid ellerin tarafıdır. O parmakların ucundaki tırnak dahi gücü olup bugün o gücü kullanmak tereddüt eden Müslüman liderlerin hepsinden daha değerlidir.

Bizim tarafımız 1948’den bu yana Müslümanların esaslı bir fiske dahi vuramadığı Yahudi devletini 1 aydan uzun süredir silkeleyip yere çalan Kassam Tugaylarının tarafıdır. Ki onlar biz de İslami hareketiz diye kürsülerde şov yapan bütün kifayetsiz muhterisleri tarihin çöplüğüne atarak zafere yürüyorlar.

Sabredin, şükredin ve zafere niyet edin. Çünkü sonu zafer ya da şehadet olan bu izzetli savaş bütün dünyaya gösterdi ki bir asırdır en ağır uyuşturuculara maruz bıraktıkları İslam ümmeti hala sapasağlam durmaktadır. Bu ümmetin gençleri hala Bedir’de kaldırılan cihad sancağı indirmiş değildir. 

Acılarla bugünlere geldik. Her acıda sadece acıyı konuşanlar battaniyenin altında girip günlerce ağlayabilirler. Onları kınayacak değiliz. Ancak biz acıları öfkeye, öfkeyi eyleme, eylemi savaşa ve savaşı da düşman için azap içerisinde bir ölüme çevirmeyi tercih ediyoruz. 

Filistinli çocuk esir: "Hapishanede darp sonucu bilincini kaybedenler oldu" Filistinli çocuk esir: "Hapishanede darp sonucu bilincini kaybedenler oldu"

Bu savaş bitecek. Ancak bu savaş öyle bir dönüm noktası olacak ki bu kez İsrail vatandaşları için dünya bir zindana dönüşecek. Göreceksiniz ve Allah ömür verirse bizler de göreceğiz. Gazzeli çocukların katilleri hiçbir ülkede huzur bulamayacaklar çünkü Allah müntakim olandır ve bu ümmet bu kez intikamın her türlüsünü almaya hak kazanmıştır. 

İnşallah sadece Filistin’i değil bütün dünyayı Erbakan Hocamızın da dediği gibi Siyonist Yahudilerden temizleyeceğiz. Gazze bir son değil, bir başlangıç…'

Daily Ummah