Yeşil Sol Parti'li vekil: LGBTİ+’ların yanındayız! Yeşil Sol Parti'li vekil: LGBTİ+’ların yanındayız!

Merhum Necmettin Erbakan’ın izinden gittiğini iddia etmesine karşın, "CHP'ye aldanmayın" diyen "Hocası"nın sözünden çıkarak CHP ile ittifak kuran Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tüm ideolojisini sapkın zihniyete kurban ederek çok sayıda oy kaybetti.

Saadet Partisinin Necmettin Erbakan'ın partisi olması diye bir durumun söz konusu olmadığını dile getiren Erdoğan, "Saadet Partisinin, Hocamızın partisinin devamı diye bir niteliği kalmamıştır, yoktur çünkü Hocamızın partisinin başında olan kişi kalkıp da Kılıçdaroğlu'nun, affedersin, anonsunu yapacak kadar zavallı duruma düşmez. Bunlar bu duruma düştüler." dedi.

Erdoğan, "Şu anda Erbakan Hocamızın oğlunun kurduğu Yeniden Refah Partisi, onunla mukayese edilemeyecek derecede çok daha farklı bir konumda. En azından kendi logosuyla girmek suretiyle 5 milletvekilliği çıkarması da bunun ne kadar onurlu olduğunu göstermiştir. Saadet ise işte Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu hesap tekniklerinden almış olduğu milletvekillikleriyle herhalde yoluna devam edecek." diye konuştu.

Daily Ummah