Sığınmacılar hakkında kara propaganda yürüterek halkı kin ve düşmanlığa sevk eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın diktiği nifak tohumları sebebiyle milli güvenlik tehdit altında!

Özdağ'ın özellikle son günlerde gerçekleştirdiği provakatif söylemler sebebiyle Zafer Partililer sığınmacıları hedef alarak insan canına kast ediyor.

Algı yarattılar

Fatih’te bir kadını takip ettiği gerekçesiyle yol ortasında dövülen şahsın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.
Zafer Partisi’ne yakınlığıyla bilinen hesaplar, görüntüleri “tacizci sığınmacı” şeklinde yaptıkları paylaşımlarla algı yaratmaya çalıştı.
Edinilen bilgiye göre, dayak yiyen şahsın, Iraklı bir Türkmen olduğu ve kadının beyanı hariç tacize dair bir kanıt bulunamadığı ortaya çıktı.

"Tipini beğenmedikleri herkese saldırıyorlar"

Gazeteci İbrahim Karagül, yaşanan son olaylar ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ümit Özdağ, ve destekçileri sokakta tipini beğenmediği herkese saldırıyor. İş çığırından çıktı. Bence Ümit Özdağ ve partisi için siyasi kamuflaj kaldırılıp yeni bir tanımlama yapılmalı." ifadelerini kullandı

Mesele iç güvenlik sorunu

Karagül,  halkı provakasyona sürükleyen eylemler hakkında terör tanımıyla uyuştuğunu belirterek, “Terör örgütü” tanımı üzerinde ciddi ciddi düşünülmeli. Ve mesele bir “iç güvenlik sorunu” olarak ele alınmalı." dedi.

Ezandan rahatsız olduğunu söyleyip namaz kılan imama bağırdı! Ezandan rahatsız olduğunu söyleyip namaz kılan imama bağırdı!

Daily Ummah