Kolombiya Haberleri

Kolombiya haberleri ve güncel Kolombiya gelişmeleri, Kolombiya ile ilgili tüm video, Kolombiya fotoğrafları ve Kolombiya haberleri Daily Ummah | Bir Miladın Habercisiyiz sitemizde


Amerika

Kolombiya Dışişleri Bakanı Luis Gilberto Murillo, İsrail'in Gazze'deki saldırılarının "kabul edilemez" olduğunu belirterek uluslararası birlik çağrısında bulundu.

Ekonomi

Kolombiya hükümeti, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını sürdürmesi nedeniyle, bu ülkeye kömür ihracatını durdurma kararı aldığını bildirdi.

Güney Amerika

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, İsrail'i Gazze'deki sivil nüfusa yönelik "toplu katliam" yapmakla suçladı.

Güney Amerika

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, İsrail'i Gazze'deki sivil nüfusa yönelik "toplu katliam" yapmakla suçladı.

Orta Doğu

Filistin Devleti, Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro'ya Filistin davası konusunda gösterdiği "liderlik" nedeniyle "devlet nişanı" takdim etti.

Orta Doğu

Filistin'in, Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro'ya Filistin davası konusunda gösterdiği "liderlik" nedeniyle "devlet nişanı" vereceği bildirildi.

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, Uluslararası Adalet Divanı'nın (UAD) İsrail'in Gazze'deki saldırılarını derhal durdurmasına hükmettiği kararına destek verdi.

Kolombiya'da Millonarios ile Palestino futbol takımları arasında oynanan maç öncesi toplanan bir grup Filistin destekçisi, İsrail'in Gazze saldırılarını protesto etti.

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun kendisine yönelik "Antisemitizm" suçlamasına "Sayın Netanyahu, tarihe soykırımcı olarak geçeceksiniz" şeklinde yanıt...

Kolombiya Dışişleri Bakanı Luis Gilberto Murillo, İsrail-Filistin sorununun tek çözümünün "iki devletli barıştan geçtiğini" söyledi.

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, İsrail'in, Gazze'nin Refah kentine yönelik saldırılarına tepki göstererek "Her gün yaptıkları gibi. İçerisinde sivillerin ve çocukların...

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, İsrail ile diplomatik ilişkilerin kesildiğine işaret ederek, "Kolombiya, soykırımın tarafında olamaz." ifadesini kullandı.

Reklam Bloğu