HÜDAPAR, partileri hakkında kara propaganda yürüten ve halkı kin ve düşmanlığa sevk eden Zafer Partisi Genel Başkanı provakatör Ümit Özdağ hakkında, suç duyurusunda bulundu.

Konuya ilişkin HÜDA PAR İnsan Hakları ve Hukuk İşleri Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:


Ümit Özdağ'dan açıklama

HÜDA PAR'ın kendisini mahkemeye vermesi hakkında açıklama yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, mahkemeye verilmesi hakkında "Benim için şereftir, bütün Cumhuriyet ve Atatürk düşmanları, FETÖ’cüler, PKK’lılar Ümit Özdağ’ı yok etmek için sıraya girmiş bekliyor." dedi.

HÜDA PAR’ın Trabzon’daki seçim standı art arda iki gün saldırıya uğramıştı

Yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren HÜDA PAR'a saldırı girişiminde bulunuldu. HÜDA PAR üyelerine kimliği belirsiz kişilerce saldırıldı.

Konuyla ilgili olarak HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Halef YILMAZ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Başaramayacaklar, HÜDAPAR çok sabırlıdır sebat ehlidir. Ne işkenceleri ne katliamları ne kumpasları ne iftiraları ne vahşilikleri bizi yolumuzdan dödüremedi. Allah'a dayandık vekilimiz O'dur. Hasbunellahi ve ni'mel Vekil..." ifadelerine yer verdi. 

HDP, sokağa çıkma çağrısında bulundu! HDP, sokağa çıkma çağrısında bulundu!

Daily Ummah