1 Mayıs'ta Manisa'da gerçekleştirilen mitingde, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın "Artık boş lafa karnımız tok. O Anadolu Gemisi, şimdi İzmir'e geldi. Ayın 15'inden sonra gidecek. İHA, SİHA lafı da duymayacaksınız." açıklaması tepkilere neden olmuştu. Yavaş'ın bu sözlerine karşılık, Cübbeli Ahmet Hoca'nın tepkisi gecikmedi.

Yapılan yersiz eleştiriler üzerine, Cübbeli Ahmet Hoca katıldığı bir televizyon programında "Niye rahatsız oluyorsun? Sivri yerinden mi rahatsız oluyorsun, bir yerine girecek diye mi korkuyorsun?" ifadelerini kullandı.

Yavaş katıldığı bir televizyon programında, Cübbeli Ahmet Hoca'nın tepkisine cevaben, "Kendini din adamı yerine koyup millete fetva veriyor, akıl veriyor. Bu üslup neyin nesidir? Hem de belden aşağı... Ona karşı verilecek cevap çok ama ben o seviyeye asla düşmem. Savcılığa verdim, hukuk halledecek" ifadelerini kullandı.

Daily Ummah

LGBT ile bir araya gelen Karamollaoğlu'ndan Erbakan'a ihanet karalaması LGBT ile bir araya gelen Karamollaoğlu'ndan Erbakan'a ihanet karalaması