Menzil Cemaatine bağlı Semerkand Vakfı, yaptığı açıklama ile 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan 13. Cumhurbaşkanı 2. tur seçiminde, Cumhur İttifakı cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini duyurdu.

Semerkand Vakfı resmi sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri huzur ve güven ikliminde gerçekleşmiştir. Aziz milletimiz bir kez daha insanlığa örnek bir tablo sergilemiştir.
Türkiye büyük bir afetin yaralarını canla başla, devlet millet el ele vererek sarmaya çalışıyor. Öncelikli gündemimiz budur. Depremzede kardeşlerimizin bütün ihtiyaçları karşılanana kadar yanlarında olacağız. Bu konuda herkesi, bir defa daha, duyarlı olmaya ve dayanışma bilincini en üst seviyede tutmaya davet ediyoruz.
Türkiye’nin, hedeflerini gerçekleştirmek için istikrara ihtiyacı vardır. Seçmen tercihi de istikrardan yana olmuştur. Biz de istikrara büyük önem verdiğimiz için cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ikinci turda da desteklemeye devam ediyoruz."

İngiltere İstihbarat Servisi, Hakan Fidan'ın fan hesabını etiketledi İngiltere İstihbarat Servisi, Hakan Fidan'ın fan hesabını etiketledi

Daily Ummah