6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sebebiyle Türkiye ve Suriye'de 45 bine yakın insan hayatını kaybetti. 

Birçok ülke ayni ve nakdi yardımlarla depremden etkilenen ülkelere yardımda bulundu. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken iki ülke de meydana gelen felaketin yaralarını sarmaya çalışıyor.

Nefret suçluları ise daha önce görülmemiş bir yıkıma sebep olan bu depremi fırsat bilerek Müslümanları hedef almaya devam ediyor.

Charlie Hebdo'nun ahlaksız karikatüründen sonra bir skandal da İngiltere'den geldi. Başkent Londra'daki Rahman Mescidi'ne gönderilen nefret mektubu kan dondurdu.

Ramazanda kapılarını açmaya hazırlanan camiye saldırı! Ramazanda kapılarını açmaya hazırlanan camiye saldırı!

"Daha fazla Müslüman ölmediği için üzgünüm"

"İslam dinine inanan herkese

Bu içten mektubu, Türkiye ve Suriye'deki depremlerle ilgili en üzüntümü ifade etmek için kaleme aldım. Fakat şunu belirtmeliyim ki, üzüntüm binlerce insanın ölmesine değildir. Üzüldüğüm şey daha fazla Müslümanın ölmemiş olmasıdır. 20 binden fazla kişinin ölmesini yeterli bulmuyorum. Keşke 2 milyon kişi ölseydi. Arama kurtarma çalışmalarını izlerken gülümsememi durduramadım. Malesef bazıları hayattaydı ve çok şükür bazıları ölmüştü. Umarım yaşanan son deprem diğer depremleri de tetikler ve bu son olmaz.

Ne kadar çok Müslüman acı çekerse o kadar iyi! Sonunda adalet yerini bulduğu için şükrediyorum. Beni en çok rahatlayan şey; sözde barış dini olan İslam'ın yol açtığı acılardan sonra o sivri sakallı Müslümanların tüm ailelerinin öldüğü bilmek. Bu sadece benim için değil, Müslümanlardan nefret ettiğini söyleyen herkes için rahatlatıcı olmalı. 

Eminim, bunu okuyan Müslümanlar İslamofobi diye ağlamaya başlayacak. Devam edin, çünkü önümüzdeki günlerde daha fazla Müslümanın öleceği bir depremin olması için dua eden tek kişi ben değilim. Bunun olması için dua ediyorum. 

Umarım hepiniz cehennemde çürürsünüz."

Kaynak: Daily Ummah