Ahlaksız faaliyetlerine kılıf olarak ''tercih'' açıklaması yapan ve her fırsatta özgürlük çağrılarında bulunan LGBT destekçileri, toplumsal değerleri yozlaştırarak, sapkınlıklarını tüm dünya kültürlerine empoze etmeyi hedefliyor.

Yaradılış gerçeğini yok sayarak, ahlaksızlığı yaşam tarzı olarak kabul eden LGBT sapkınlığı, küresel bir sorun haline gelmeye devam ederken, ABD'den de sapkın lobiye tepki sesleri yükseliyor.

ABD Senatörü Ted Cruz, erkek ve kadınların fiziksel olarak farklı olup olmadığı konusunda trans sivil haklar örgütü lideri olan Kelley Robinson ile tartışma yaşadı.

Zamanında spor müsabakalarında ‘kadın’ kategorisinde yarışan Robinson'a atıfta bulunaran Senatör Ted Cruz'un, "Eşit düzeyde yarışan kadın ve erkekler arasında fark var mıdır?" sorusunu ilgili kişi, erkeklerin spor dalında daha üstün olduğunu ifade etti.  

Cruz, aldığı cevap üzerine,  spor müsabakalarına ‘kadın’ kategorisinden katılan trans şahıs Robinson'a konuya katılığ katılmadığını sordu.

ABD'de Müslüman sivil hakları savunucu örgütünden hükümete dava ABD'de Müslüman sivil hakları savunucu örgütünden hükümete dava

Ancak trans şahıs Robinson soruya kaçamak cevaplar vererek, adaletsiz davranışının üzerini örtmeye çalıştı.


Daily Ummah